Regulamin sklepu internetowego

Postanowienia ogólne

Sklep internetowy BIM-BAM  obsługiwany przez firmę NAWROCCY Sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu, ul. Rewalska 11, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Poznania, dnia 03/03/2014  NIP:7811330305

Warunki dokonywania zakupów

Sklep internetowy Bim-Bam  prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.bim-bam.eu

Oferta i realizacja zakupów

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (pargon, lub na życzenie klienta faktura).

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.

Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 10:00, w soboty, niedzielę oraz święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.

Wszystkie ceny podawane w sklepie piudime.com  są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

Zamówiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy w Poznaniu, przy ulicy Rewalskiej 11 po uprzednim ustaleniu terminu odbioru.

Reklamacje i gwarancje

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli sklep BIM-BAM nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, liczonym od dnia dostarczenia rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Zwracany przedmiot nie może posiadać znamion użytkowania, mocowania uchwytów (w przypadku wózków).

 

Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów:

BIM-BAM Zabawki Drewniane

NAWROCCY Sp. z o.o.

REWALSKA 11
60-466 POZNAŃ

mail:  info@bim-bam.eu

tel. 792-56-55-22.

W przypadku odstąpienia kupującego od umowy, jeśli strony nie umówiły się inaczej, koszt zwrotu (przesyłki) towaru ponosi kupujący, który jest mu zwracany wraz ze zwrotem należności klientowi za zakupiony towar ale nie jest on wyższy niż równowartość 11 zł (wysyłka paczka pocztowa).

Postanowienia końcowe

Sklep internetowy bim-bam.eu zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: info@bim-bam.eu.

Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane sklepowi BIM-BAM. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy Dotpay.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.